Rüyada Cin ve Şeytan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin ve şeytan görmek, olumsuzluk, uğursuzluk ve şanssızlığın habercisidir.

Hayatınızda son dönemde, en şanssız olduğunuz dönemde olduğunuzu bu rüya sizlere açıklamaktadır. Gerek iş hayatında, gerek sosyal hayatta, gerek aile yaşantınızda peşinizi bırakmayan olumsuz durumlar sizin izinizi sürmektedir. Bu süreçten yara almadan, etkilenmeden geçmek oldukça imkansızdır.

Yakın gördüğünüz bu kişilerle ilgili, sizin hakkınızda duyduğunuz birkaç şey moralinizi bozacak, sevdiğiniz kişilerle aranızın bozulmasına neden olacaktır. Sizinle ilgili olumsuz düşüncelere sahip olan ve sizin başarınızı, kariyerinizi çekemeyen bu insanlar, rüyanızda cin ve şeytan figüründe size görünmektedir.

Arkadaş çevrenizdeki bu kötü kişileri uzaklaştırmak da tamamen sizin kişiliğinizle ilgili bir durum olacaktır. Bu gücü kendinizde bulduğunuz an, size ve çevrenize zarar veren, hakkınızda ileri geri konuşan bu insanları çabucak hayatınızdan uzaklaştırarak daha mutlu ve daha pozitif bir hayatın kapıları sizlere açılacaktır.

Maddi kayıpların yaşanacağı bir dönemde olduğunuzun habercisidir. Son zamanlarda, ortaya çıkan, haberini alamadığınız borçlar, sonunda sizi bulacaktır. Yakın zamanda borçlarınız yüzünden, hakkınızda icra gibi durumlar yaşanabilir. Ancak bu olayın yaşanmasının sebebi, birine güvenmenizdir.

Bu güvendiğiniz kişi arkanızdan öylesine bir iş çevirmiştir ki, sonunda böyle olumsuz sonuçlarla karşılaşmışsınız. Yakın zamanda, ailenizin ve dostlarınızın zor zamanınızda sizin elinizi tutmanız sayesinde, bu gibi zorlukları aşacak, borçlarınızı da kısa sürede ödeyeceksiniz.

Rüyada cin ve şeytan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status