Rüyada Cin ve Kan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin ve kan görmek, yakın bir arkadaşınızla ciddi bir kavgaya dahil olacağınızın habercisidir.

Haksızlığa uğradığınız bir durum yaşayacağınız, haksızlıklar karşısında güçsüz kalacağınızı, karşı taraf tarafından olumsuz bir sürece gireceğinizi, bu süreçte büyük bir boşluk ve mutsuzluk yaşayacağınızın habercisidir. Olumsuz süreç yaşayacağınız bu kişi, çevrenizde beklemediğiniz kişi olacaktır.

Şaşırıp kalacağınız durumlar yaşayacak, gözlerinizle ve kulaklarınızla inanamayacağınız konuşmalara şahit olacaksınız. Bu olay sonrasında da sözsel olarak bir tartışmaya düşeceksiniz. Yoğun geçen bu tartışma, sizi ve hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Ancak sabrınız ve sakinliğinizle aşamayacağınız engeller kalmayacak.

Şanssız bir döneme girdiğinizi göstermektedir. İş konusunda ve arkadaşlık konusunda zorlu dönemler yaşayacaksınız. İş konusunda yaşayacağınız olumsuz şeyler, uzun zamandır haber beklediğiniz bir iş başvurusu olumsuz sonuçlanacaktır. Bu sebeple, büyük bir mutsuzluğa uğrayacaksınız.

Arkadaşlık konusunda da, haksızlıklara uğrayacağınızın haberi bu rüyada saklıdır. Arkadaşlarınız arasında kalacağınız çeşitli konular yaşayacaksınız. Hayatınızda belki de arkadaş konusunda en çok zorluklarla bu dönemde karşılaşacaksınız. Ancak unutmayın ki bu haksızlıklar ve olumsuz durumlar sayesinde, arkadaşlarınızın farkına varacaksınız.

Daha güvendiğiniz, sevdiğiniz arkadaşların ayrımına şu zamanlarda varacaksınız. Bu vesileyle, gerçek dostluklarınızı görecek, sırtınızı yaslayacağınız arkadaşlarınızın olduğunun farkına vararak daha mutlu olacağınız bir döneme de yaklaşık olarak 3 vakte kadar girmiş olacaksınız.

Rüyada cin ve kan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status