Rüyada Cin ve Ateş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin ve ateş görmek, kötü olarak yorumlanır. Hayatta yakalamış olduğunuz başarıların, kariyerin bir anda uçup gideceğinin habercisidir.

Başarılarınız ve kariyeriniz, hiç beklemediğiniz bir anda sonlanacak ve mutsuz bir hayatın, karamsar bir geleceğin kapıları size açılacak. Bu durum sonrasında; kendinizi oldukça kötü hissedecek, karamsar düşüncelere kapılacaksınız. Uzun zamandır güzel gelecek planladığınız hayatınız bir anda tepe takla olacak siz de duruma şaşırıp kalacaksınız. Bu süreci atlatabilmek için, çevrenizden göreceğiniz desteklerin yüksek seviyede olması gerekmektedir.

Eğer, sağlam dostluklar ve sağlam aile bağlarınız varsa, yakın zamanda bu süreci atlatacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Hanenizde yeni doğmuş ya da yeni doğacak bir bebek olduğunun habercisidir.

Bu rüyanın anlamı ise; bu bebek kız bebekse sağlık alanında bir problem yaşayacağı ancak kısa bir süre sonra düzeleceği bilgisi mevcuttur. Bebek erkekse; hayırlı ve kısmetli bir bebek olduğunu da sizlerle paylaşabiliriz.

Maddi kayıpların yaşanacağının habercisidir. Şu sıralar paraya ihtiyacınız olduğu dönemde maalesef büyük kayıplar yaşayarak, hayatınızdaki düzen tamamen karışacaktır. Yakın arkadaşlarınızdan, ailenizden ya da çevrenizden alacağınız bir miktar borçlarla, hayatınızı düzene sokabileceksiniz.

Ayrıca hayırlı olmayan, yalan dolan içeren bir işe girişeceğinizin habercisidir. Bu konuda dikkatli olmalı, ailenizin sözünden çıkmamalısınız.

Rüyada cin ve ateş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status