Rüyada Cin Tarafından Kovalanmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin tarafından kovalanmak, 3 vakte kadar akrabanız ya da bir aile büyüğünüz tarafından yanlış anlaşılacağınız bir konunun içinde olacağınızın habercisidir.

Bu yanlış anlaşılacağınız konu; bir tanıdığınızla ilgili bir konu ya da parasal bir konu olacaktır. Akrabanız ya da aile büyüğünüz; size karşı sert ithamlarda bulunacak ve sizin moralinizin bozulmasına neden olacaktır. Sizin kırılan kalbiniz ve bozulan moraliniz bir süre devam edecektir.

Ancak bu bir yanlış anlaşılma olacağı için, eninde sonunda tüm gerçekler ortaya çıkacak ve bu aile büyüğünüz ya da akrabanız size içtenlikle gelecek, sizden özür dileyecektir. Bu özür dileme sayesinde; siz de büyük bir yanlış anlaşılmanın ortasından kalkacak, içiniz huzurla dolacak ve kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Yanlış konuların, yanlış ilgi ve kapsam dahilinde sizin peşinde olduğu bu rüya analizi sayesinde; gördüğünüz bu simgeyi, bir yanlış anlaşılmanın sizi beraberinde götürdüğü konusunda bizimle hem fikir olabilirsiniz.

Erkek bir tanıdığınız tarafından; maddi konuda sıkıntılar yaşayacağınızın habercisidir. Maddi gelire ihtiyacınız olduğu şu dönemde; bu erkek arkadaşınızın sizden bir şekilde alacağı borçla birlikte, elinizde sizi idare edecek bir miktar kalmayacaktır.

Bu erkek arkadaşınızın gerçekten maddi imkana ihtiyacı olduğu şu dönemde; ona vereceğiniz borçla birlikte o kişiyi mutlu edecek ancak kendinizi sıkıntıya sokmuş olacaksınız. Kısa bir süre sonra, vefalı olan bu arkadaşınızdan, verdiğiniz borç gelecek ve rahata kavuşacaksınız.

Rüyada cin tarafından kovalanmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status