Rüyada Cin Tarafından Bıçaklanmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin tarafından bıçaklanmak, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici gelişmelere ve haberlere, manevi yükü bulunan birinden uzaklaşılacağına yorumlanır.

Kazançlı bir iş içinde bulunacağına, birikmiş paraya, problemlerden uzak yaşayacağına, sözüne sadık olunacağına, elinden her iş gelen bir kişiye, birikmiş ziynete, maddi yükü olan arkadaştan uzak durulacağına, maddi ağırlığı bulunan tanımadığı birinden uzaklaşılacağına, istenilen kuvvete ermeye işarettir.

Bunlarla birlikte, iş hayatında ise kötü huylu amir yahut şef tarafından kötü davranışlar görmeye, eğitimsiz bir kimseye, sıkıntı verici bir olayla yüzleşeceğine, kötü niyetli bir akraba tarafından zarar görmeye, kötü huylu bir yabancı tarafından fenalık görmeye işaret eder.

Kişinin gördüğü rüya mağlubiyetten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata, çekilen sıkıntılar cefalar ardından beklenilen huzura, zorlukla gözlediği mutluluğa, cefa çektikten sonra düşlediği feraha, sıkıntıya düştüğünde ümit ettiği az olan kazancının artacağına ve uzun süren çabalarının sonunda hak edilen zenginliğe işarettir. İçine düşülen kötü bir durumdan tam umudunu kesmişken yeni bir kapı açılmasına ve haklılığının herkese kanıtlanmasına, aklanmaya işaret eder.

Rüyada cin tarafından bıçaklanmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status