Rüyada Cin Sevgili Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin sevgili görmek, uğursuzluğa işarettir. Hayatınızda flört ettiğiniz biri var ise ya da eşiniz var ise, bu kişi sizi aldatacaktır.

Bir anlık yanlış düşüncesi sonucu sizi ve ilişkinizi tehlikeye atacak hareketler yapacak olan bu kişiye karşı nefretiniz artacak ve asla affetmeyeceksiniz. Bu kişinin yaptığı hareket sonucunda ona olan güveniniz ve sevginiz bitecek. Arkadaşlarınızın size her zaman söylediği şeylere sonunda inanmış olacak ve duygusal anlamda bozum yaşayacağınız bir ayrılık sürecine girmiş olacaksınız.

Uzun zamandır birisine karşı beslediğiniz duyguların karşılık bulamayacağının habercisidir. Bu duygusal durumu yaşadığınız kişi size karşı tamamen arkadaşça yaklaşacak, kısa bir süre sonra size gereken açıklamayı yapacak ve sizle olan bağlarının arasına biraz mesafe koyacak. Bu durum sizin canınızı sıkacak, ancak herkesin herkesi sevmek zorunda olmadığını bilmeli, anlayışla karşılamalısınız.

Maddi anlamda, sizi dolandıracak olan bir arkadaşınız olduğunun habercisidir. Bu arkadaşınız sizden büyük bir miktarda borç isteyecek, siz de kıramayacaksınız. Ancak dikkat etmelisiniz, bu kişi sizden aldığı bu parayı hiçbir zaman ödemeyecek. O sebeple bu rüya vesilesiyle, bu büyük miktar borç parayı vermekten kaçınmalısınız.

Sizin hayatınızın sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için, daha fazla dikkat etmeli, arkadaşlarınızı ona göre seçmeli ve sizin hayatınızda büyük bir yıkıma neden olacak olan bu arkadaşınızdan uzak durmalısınız.

Rüyada cin sevgili görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status