Rüyada Cin Sesi Duymak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin sesi duymak, kötü olarak yorumlanmaktadır.

Erkek sesiyse; yakınlarınızdaki bir erkekten kötü bir haber alacağınızın ya da yakınlarınızın içerisinde olan bu erkekle büyük bir kavgaya, tartışmaya tutulacağınızın haberi vardır. Erkek arkadaşınızla; küçük ve basit olan bir konu içerisinde anlaşamamanız sizin de canınızı sıkacak. 3 vakit içerisinde başınıza bir erkek tanıdığınız tarafından kötü bir olay gelecektir. Ancak bu olayın etkisi çok fazla sürmeyecektir.

Çok kısa bir süre içerisinde; problemi karşılıklı olarak çözecek ve o erkek arkadaşınızla kaldığınız yerden arkadaşlığınıza devam edeceksiniz. Partneriniz tarafından aldatılıyor olabilirsiniz. Hayatınızda olan bir kadın tarafından kötü bir şekilde anıldığınıza ve arkanızdan yanlış bir şekilde dedikodunuzun döndüğünü sizlere söyleyebiliriz.

Çevrenizde olup biten olumsuz şeylerin kulağınıza geleceğinin habercisidir. Bu rüya sayesinde; rüyanın ertesi günü, yakın çevrenizle ilgili çok değişik şeyler öğrenecek ve şok olacaksınız. Bu gelişmelerin ışığı altında; kendinizi daha iyi hissetmeniz için bu durumu arkadaşlarınızla paylaşıp, doğruluğunu mutlaka sorgulamalısınız.

Arkadaşlarınızdan birisinin, sizin hakkınızda kötü şekilde düşüncelere sahip olduğunu duyacaksınız. Ayrıca borçlu olduğunuz birisinin şu sıralar çok sıkıştığı ve sizin de ona borç vermenizin vaktinin gelip geçtiğini bile size söyleyebiliriz. Bizden söylemesi.

Rüyada cin sesi duymak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status