Rüyada Cin Olduğunu Hissetmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin olduğunu hissetmek, hayatınızda yaşanan bazı gelişmelerin olumsuz anlamda size mutsuzluk duygusunu hissettirdiğini sizlere aktarabiliriz.

Hissedilen bu durum size hayatınızda karşılaşacağınız maddi veya manevi yönden mutsuzlukları haber verebilir. Bin bir çaba ile biriktirdiğiniz maddi varlıkların elinizde bir anda uçtuğu hissi sizi kötü hissettirecektir.

Cin olgusu laf içinde geçerken bile zaten insanın tüylerini ürpertmeye yetebilecekken rüyada bu durumla karşılaşmanın kötü bir şey olduğu zaten kaçınılmaz. Kişi, bir akrabası ya da tanıdığı tarafından bazı iftiralara maruz kalacak demektir.

Gerçek mi yoksa hayal mi olduğunu anlamakta arafta kalmaktır bir bakıma. Rüyada gibi düşünürsünüz ama size gerçek gibi hissettirir. O an korku, heyecan hepsi beraberindedir. Gördüğünüz hissettiğiniz kötü şeylerin bir an önce sona ermesini istersiniz.

Siz bunu isterken durum hala devam ediyorsa daha da panik olur hatta ter içinde ,müthiş bir kalp çarpıntısıyla uyanırsınız. Bu yüzden gündelik hayatınızda başınıza kötü olaylar gelse bile bunlara kafanızı pek de yormayın, kurcalamamanızı öneririm çünkü gece uyuduğunuzda rüyanızda cin olduğunu hissedersiniz ve bu durum sizi kötü etkiler.

Maddi anlamda, borçlu olduğunuz biri tarafından, kötü bir şekilde anılacağınıza delalettir. Borç parayı vererek bu yükten kurtulabilirsiniz. Borç aldığınız o kişinin, istemeyerek verdiğini ve size verdiği borç para sayesinde de herkese karşı sizi kötülediği de bu rüyanın anlamlarından birisidir.

Rüyada cin olduğunu hissetmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status