Rüyada Cin Olduğunu Duymak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin olduğunu duymak, bazı sıkıntılar yaşayacağınızın habercisi olan bir rüyadır. Uzaklardan size kötü bir haber geleceğinin habercisidir.

Bu haber; sizin sevdiklerinizle ilgili bir haberdir. Gelecek olan bu haber karşısında sarsılacaksınız. Sarsılma döneminde kimseyle konuşmak istemeyeceksiniz. Söylenenlerin doğruluğuna öylesine inanmışsınız ki, o haber gelen kişiyi bile sorgulamamışsınız. Bu sorgulama olmadan, doğru kabul ettiğiniz şey, sizi diğer insanlara karşı daha sert bir şekilde durmanıza sebep olacaktır.

Hayatınızda yaşanacak olan bu olumsuz gelişmeler sırasında; sevdiğiniz kişiden uzaklaşacaksınız. Sevdiklerinizin sizin yanınızda olmasına izin vermeyecek, kendi kendinize bir bocalama dönemi yaşayacak ve inzivaya çekilmek isteyeceksiniz. Yalnızlığı kabul etmiş gibi görünebilirsiniz ancak, yalnızlığı sevmediğiniz çok aşikar bir durumdur.

Bir süre düşündükten sonra, yaptığınız hataları görecek, size bu haberi getiren kişinin, tamamen sizin aranızı bozma gibi bir düşünceye sahip olduğunun da farkına varmış olacaksınız. Sevdiğinizle bu durumu paylaşmak ve kendinizi açıklama girişiminde bulunmak için oldukça geç kaldığınız bir süreye de girmiş olacaksınız. Bu rüya vesilesiyle, gelen bu haberi dikkate almak, sorgulayıp sorgulamamak tamamen size kalmış.

Kurumsal bir yerden beklediğiniz iş teklifinin geri çevrilebileceği ve tam da borçlarınızın olduğu dönemde, sıkıntıya gireceğinizin habercisi olan bu rüyayı dikkate almanızı öneririz. Bu sebeple daha fazla yere başvurmalı, iş hayatında iş aramak için koşmalısınız.

Rüyada cin olduğunu duymak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status