Rüyada Cin Musallat Olan Birini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin musallat olan birini görmek, uğursuzluk anlamına gelmektedir.

Yaşamınız boyunca bazı konularda, şanssız olduğunuzu düşündüğünüz şu dönemlerde, her şeyin ters gittiğini, hayatınızın tepe takla olduğunu, düşündüğünüz şu dönemlerde, bu uğursuzluk ve şanssızlığın etkisi daha da uzun bir zaman alacaktır.

Bazı konularda, üstünüze gelen birkaç kişinin olduğu, bu kişilerin size uyguladığı baskı ve kullandığı kötü sözlerin sizi ve duygularınızı olumsuz anlamda etkilediği onaylamış olduğunuz bir sebep olmaktadır. Bu sebebi aşmak için çok çaba sarf edeceksiniz, ancak bu kişi ya da kişiler, hayatınıza öylesine nüfuz etmiş ki, sizin bile onların etkisi altından kurtulmak için uzun zaman beklemeniz gerekecek.

Çok sevdiğiniz bir eşyanın, bir akrabanız tarafından çalınacağının haberini vermektedir. Bu sevdiğiniz eşya, sizin için maddi değeri çok yüksek olan bir eşyadır. Ancak yakın zamanda, ortadan kaybolacak bu eşya için çok üzülecek, yakın zamanda tesadüfen arkadaşınızın evinize gittiğinizde o eşyayı görecek ve şaşırıp kalacaksınız.

Ayrıca bir akrabanızın, aileniz hakkında iftiralar atacağının habercisidir. Bu süreç içerisinde, ailenizle birlikte siz de duygusal olarak bir baskı hissedecek ve kendinizi kötü hissettiğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu akrabanızın sizinle ilgili de ortaya attığı bir kaç durum sebebiyle, yanlış anlaşılma yaşanacak, aşabileceğiniz ya da aşmak istediğiniz kişiler ve sorunlar yaşanacaktır.

Rüyada cin musallat olan birini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status