Rüyada Cin Kovalaması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin kovalaması görmek, iş hayatınızdan ya da yakın çevrenizden bir kaç kişinin hakaretlerine, aşağılamalarına maruz kalacağının habercisidir.

Hayatınızda olumsuz anlamda bir davranış değişikliği beklemediğinin bu kişilerin size karşı olan tavrı, duyguları, konuşması bir anda değişecek ve bu durum da sizi uzun bir süreliğine etkisi altına alacaktır. Çevrenizde, samimi olmadığınız bu kişiler size yakın zamanda yakın olmaya başlayacaktır. Ancak siz bu samimiyete inanmayarak, o kişilere çok fazla yüz vermeyeceksiniz.

Bir yerden gelen hissiniz sayesinde bu kişilere yakın olmayacaksınız. Bu niyetiniz ve hisleriniz gerçekten doğru çıkacaktır. Bazı konuda, hislerinizin ne kadar kuvvetli olduğunu siz de göreceksiniz. Bu kişiler, sizin başarılarınızı başka kişilere karşı kötüleyecek, hayatınızda olan kişilere karşı sizin adınızı kötü göstermeye çalışacaktır. Bu duyduklarınıza itibar etmeden, hakkınızı savunursanız, hakkınızda kötü ilerleyen söylemlere karşı dur deme gücünü kendinizde bulabileceksiniz.

Sizin içinizde var olan güç yakın zamanda ortaya çıkacaktır. Ne kadar güçlü, karakter bakımından sağlam bir kişi olduğunuzu yakın çevreniz daha fazla görecek ve gerçekçi olmanız sayesinde herkesin takdir ve beğenisini kazanmış olacaksınız.

Bazı engellerle karşılaşacağınızın habercisidir. Yakın zamanda; bir ev, araba gibi bir yatırım planınız olmuş olabilir. Ancak bu planınızı askıya alacağınız bir süreç içerisinden geçecek, hayallerinizin kısa bir süreliğine üstüne çizgi çekip beklemeye koyulacaksınız.

Rüyada cin kovalaması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status