Rüyada Cin Kitabı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin kitabı görmek hayırlı bir rüya değildir. Metafizik konularla fazla uğraşması sonucunda ona musallat olan bazı konuların olduğunu hissedecektir.

Ciddi bir durumdur. Kafanızda kurduğunuz bazı uç düşüncelerden bir an önce uzaklaşmalı ve şu dönemlerde yalnız kalmaktan kaçınmalısınız. Düşünmek için size ayrılan zamanı olabildiğince azaltmalı, arkadaşlarınızla eğleneceğiniz, kalabalık ortamlar yaratmalısınız.

İnsanlarla eğlenmek, iletişim kurmak, rüyanızda hakim olan bilinçaltınızda bir temizlik yapılmasını sağlayacaktır. Bu temizlik sayesinde, kötü düşüncelerden kurtulacak, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kapıları aralamış olacaksınız.

Kişinin hayatında ters giden şeyler olacaktır. Bu ters giden şeyler, flört aşamalarında olan ilişkide yaşanacak olan anlaşmazlıklardır. Bu anlaşmazlıklar sonucu sevdiğiniz kişiyle yaşadığınız güzel zamanlar sona erebilir. Arkadaşlık ilişkilerinde ise arkadaşlarınız sizin çok durgun, mesafeli olmanızdan şikayetçi olmaktadır. Bu durum arkadaşlık ilişkilerinizin de bozulmasına neden olacaktır.

Bu rüya sayesinde hayatınız dengesini kaybedecek, dehlizlere sürükleneceğiniz zamanlar geçireceksiniz. Size tavsiyemiz, şu dönemde; arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmeniz, iletişim kurmanız ve sosyal aktivitelere katılmanız sizin yararınıza olacaktır.

Ayrıca ibadet konusunda eksiklik yaşamaktadır. İbadet konusundaki eksiklik size rüyanızda kendini göstermektedir. Siz de bu rüya vesilesiyle, Yaradan’a sığınmalı, onun huzurunda olmalı, daha fazla yardımlaşma ve samimiyet duygularına bürünmeli, kendinizi şükrederek ve dua ederek iyi hissedeceğiniz döneme giriş yapabilirsiniz.

Rüyada cin kitabı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status