Rüyada Cin Kılığında İnsan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin kılığında insan görmek, maddi konularda sıkıntılar yaşayacağınız bir döneme girdiğinizin habercisidir.

Uzun zamandır maaşınız ya da elinize geçen paralar sayesinde gayet keyifli zamanlar geçirdiğiniz ortada olan bir durumdur. Ancak hiç beklemediğiniz anda gelen bir borç ya da vergi borcu sayesinde, zor günler geçirebilirsiniz. Elinizdeki bütün birikiminizi bu borç için kullanabilir, uzun bir zaman maddi darlık içerisinde yaşayabilirsiniz.

Zamanında dikkat etmeyip ödemediğiniz bu borçlar, şu anda faizlenerek bu miktara ulaşmıştır. Sizi dara sokacak fazla miktardaki bu borç sayesinde, sevdikleriniz sizden uzaklaşabilir, bu sayede iyi ve kötü günde yanınızda olan, size destek olan kişilerin hangi niyetle yanınızda olduğunuzu da fark edebilirsiniz.

Arkadaşlarınız arasında olan birinin size karşı kötü konuştuğunu ifade etmektedir. Eğer bu kişi kadınsa, arkadaş çevrenizden bir kadın sizin başarılarınızı ve hayatınızda olan kişiyi çekememektedir. Bu durum sonrasında da sizi, çevrenize karşı kötü göstermek için de elinden geleni yapmaktadır.

Eğer bu kişi erkekse, size maddi kayıplar yaşatacak, sizde isteyeceği bir miktar borç ile size verdiği sözü tutmayacak, sizi oldukça zor bir durumda bırakıp ortadan kaybolacaktır.

Ayrıca evinizde bereketin kaybolduğunu, evinizde ve hanenizde üzerinizde gözler olduğunu göstermektedir. Birkaç kadının sizinle ilgili kıskanma durumu, çekememezlik durumu olduğu için, o gözlerin bereketsizliği de hanenize yansımıştır.

Rüyada cin kılığında insan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status