Rüyada Cin ile Sevişmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin ile sevişmek, hayra alamet olmayan bir rüyadır.

Bu rüyada; rüya sahibinin bastırılmış arzularının olduğu, cinsellik anlamında zor dönemler yaşadığınızı göstermektedir. Partnerinizle olan çatışmalar sonucu, ona karşı gösteremediğiniz duyguların ya da gideremediğiniz isteklerin farklılaşması sonucunda, bilinçaltınızda oluşan değişimler sonucu, bu isteğiniz farklı bir boyut alarak, olumsuz bir anlama bürünmüştür.

Partnerini aldatacak bir ortama dahil olacaktır. Sevgilinize karşı son zamanlarda içinizde oluşan bunalmışlık, mutsuzluk, soğuma duygularının artmasıyla, yakın zamanda oluşan başka kişilere karşı duygusal ya da fiziksel yakınlaşmalar aldatma boyutunu alarak kendini gösterecektir. Siz bu olumsuz duyguların yakın zamanda esiri olacak ve sevgilinizi aldatacak duruma geleceksiniz.

Kötü olaylar zincirinin başlatıcısı olan bu rüya, hayatınızda kötü günler yaşanmasına neden olacaktır. Eğer bu hisleriniz devam ediyorsa, sevgilinizle olan sorunları konuşarak halletmeli, gerginliği ortadan kaldırmalısınız. Gerginliği ortadan kaldıramazsanız, bilinçaltınızın sizi yanlış yerlere yönlendirmesi sonucu büyük ve dönüşü olmayan hatalar yapabilirsiniz.

Maddi açıdan kayıpların yaşanacağının habercisidir. Uzun zamandır para anlamında yatırım yaptığınız bir iş var ise, büyük bir düşüş gösterecek ve büyük miktarda paralar kaybedeceksiniz. Hayalini kurduğunuz ev, araba, tatil gibi fikirlere bir süreliğine ara vermek durumunda kalacaksınız. İç sesinizi dinleyerek, yatırımınızın düzenini değiştirmeli, başka alanlarda maddi kayıplarınızı giderebileceğiniz alanlar seçmelisiniz.

Rüyada cin ile sevişmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status