Rüyada Cin ile Öpüşmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin ile öpüşmek, hayırlı bir rüya değildir. İçinde bastıramadığı cinsel dürtülerini açığa çıkarmıştır.

Uzun zamandır, bir kişiye karşı bu dürtülerin yoğun olduğunu ve düşüncelerinizin önüne duygularınızın ve isteklerinizin geçtiğini belli etmektedir. Siz, sevgiye karşı tamamen dürtüsel iç güdülerinizle yaklaşan bir taraf seçmişsiniz.

Ancak bu tavrınız sebebiyle hayatınızda yakın zamanda büyük pişmanlıklar yaşayacaksınız. Bir an önce bu dürtülerinizden uzak durarak, duygusal anlamda yakınlaşmaların peşinde koşarak, daha iyi ve ferah bir hayatın kapılarını kendinize doğru açabilirsiniz.

Maddi anlamda elinize büyük paraların geçeceğini belirtir. Şu an maddi anlamda sıkışık olduğunuz bir dönemdesiniz ancak bir anda, beklemediğiniz bir yerden hayırlı bir kazanç sağlayacak ve maddi bolluğa, berekete erişeceksiniz. Bu maddi kazancı akıllı bir şekilde yatırım yaparak kullanırsanız paranızın bereketine daha çok erişmiş olacaksınız.

Kişi, bir akrabası tarafından büyük bir sevgi ve saygıyla karşılanacaktır. Başarılarınız, karakteriniz olarak tam bir örnek teşkil ettiğiniz çevrede, sevmediğiniz akrabalarınız bile sizin tarafınızda olacak, başarılarınızı övünerek karşılayacaktır.

Ayrıca yakın zamanda küçük bir sağlık problemiyle karşılaşacağınızı belirtmektedir. Bu sağlık problemi bir üşütme, nezle, ağrı olabilir. Yakın zamanda bu gibi şikayetleriniz bir süreliğine sizi mutsuz edecek ancak kısa bir süre sonra geçecektir.

Rüyada cin ile öpüşmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status