Rüyada Cin Eli Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin eli görmek, hayırsız işlere giriştiğinizin habercisi durumundadır. Bu hayırsız işler size ve sevdiklerinize olumsuz sonuçlarla geri dönebilir.

Bu sebeple, bu işi yaptığınız kişilerden uzak durarak işe tam olarak başlamadan bu işi ve arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu sizin faydanıza olacak ve kendinizi çevrenizi daha iyi hissettirilmesine de yardımcı olacaktır.

Yardım isteyen bir yakınınız olduğunu göstermektedir. Bu kişi sizden daha önceden de yardım istemiş fakat siz ciddiye almamışsınız. Ancak bu kişiye yardım etmeniz, maddi gelirlerinizin daha da bereketli olmasını sağlayacak, vicdanınızı rahatlatacak ve yardımlaşma konusunda gereken hassasiyeti göstermeniz sebebiyle daha mutlu ve üretken bir hayat sürdürmüş olacaksınız.

2 vakte kadar, yardım isteyen kişi ya da kişilere yardım etmesi bir borç gibidir. Eğer bu sorumluluğu yerine zamanında getirirseniz, mükafatlandırılacaksınız.

Bir yakınınızın bir sağlık problemi yaşayacağının habercisidir. Bu sağlık problemi kalp ya da boyunla ilgili bir problemdir. Bu yakınınızın bu sağlık problemini atlattığı süreçte ona destek olmanız, onun yanında olmanız, ona moral vermeniz ona uzatacağınız en güzel ve en özel yardım eli olacaktır.

Simsiyah bir el ise; geleceğinizle ilgili yaşayacağınız kötü olaylar olacağının simgesidir. Ancak el beyaz ya da normal bir el ise, geleceğinizle ilgili kariyerinizle ilgili güzel gelişmelerin olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyada cin eli görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status