Rüyada Cin Boğmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin boğmak, uzun zamandır yürütmüş olduğunuz bir ilişkinin son zamanlarını yaşamaktasınız.

Bu rüya vesilesiyle bu ilişkinin artık sona ereceğini göreceksiniz. Bu ilişkiyle ilgili pek olumlu düşünceleriniz kalmamakta ancak hala içinizde vicdan ve bağlılık sebebiyle ilişkinizi sürdürmektesiniz. Ancak, sabrınız tükendiği vakit bitirme kararı almışsınız. İlişkinizi bitirmekle karşı tarafa oldukça büyük bir üzüntü yaşattığınız bu rüyada kendini göstermektedir.

Yakın çevrenizden bir arkadaşınızla, bir kişi hakkında anlaşmazlıklara düşecek ve öfkeleneceksiniz. Bu arkadaşınız haklı olduğunu öne sürerek sizi bastırmaya çalışacaktır. Ancak siz kendinize olan güveniniz ve itibarınızla haksızlığın önüne geçecek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Hastalığa işarettir. Sizin ya da 1.dereceden aile üyenizin küçük bir sağlık problemi yaşayacağı bu rüyada kendini göstermektedir. Bu hastalığı, moral desteğiyle ve sevgiyle aşmaya yardımcı olacaksınız. Kendinizi ya da karşınızdaki aile üyenizin bu hastalığı rahat ve kolay bir şekilde atlatmasına yardımcı olacaksınız.

Ayrıca sizi kötü işlere itmeye çalışan biri olduğunun habercisidir. Bu rüya vesilesiyle çevrenizdeki bu kişinin farkına varacak, geçen zamanla ve mantığınızla birlikte bu kişinin sizi alet ettiği kötü işlerin tam başlangıcındayken farkına varacaksınız.

Farkına vardığınız anda; bu kişiyi hayatınızdan çıkaracak ve daha mutlu, umutlu, gelecek dolu günlere el açmış olacak, bu kişiden de rahat bir şekilde, başınıza kötü şeyler gelmeden kurtulacaksınız.

Rüyada cin boğmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status