Rüyada Cin Bastığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin bastığını görmek, yakın zamanda kötü olaylara adınızın karışacağının göstergesidir.

Bu olaylara karşı soğukkanlılıkla yaklaşırsanız, kısa süre içerisinde olaylar basit bir şekilde çözümlenecek ve hayatınıza gerekli adımlarla, sağlam bir şekilde devam etmiş olacaksınız. Aniden hayatınıza etki eden bu kötü olaylar, aniden de geçecektir.

Siz içinizi rahat tutarsanız, kendinizden ve kişiliğinizden emin olup kendinizi yeteri kadar güçlü ve özverili şekilde ifade ederseniz bu olayın etkisi o kadar çabuk geçecektir. Rüyada cin bastığını gören kişi, uzun zamandır içinden çıkamadığı bir durum yaşadığını göstermektedir. Bu durumun etkisinin altından da ancak, bu olayı eşinizle dostunuzla paylaşarak atlatabileceğinizdir. Çekinmeden karşınızda güvendiğiniz insana karı sırtınızı yasladığınızda hiçbir problem ve çözülemeyen sorun kalmayacaktır.

Hanenizde yakın zamanda bir hırsızlık olayı yaşandığını ya da yaşanacağını göstermektedir. Bu hırsızlık olayı, yakın bir tanıdığınız tarafından gerçekleşebilir. Çalınan eşya bir parfüm, kıyafet ya da cüzdanınızdaki bir miktar paradır.

2 haftalık süreç içerisinde bu olaylarla karşılaşma ihtimalinizin olduğunu hatırlatır, hanenize aldığınız kişiye ya da kişilere dikkat etmenizi öneririz. Bu dikkati gerekli ölçüde sağladıktan sonra, olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz de kalmayacaktır. Ayrıca kafanızda sizi ve düşüncelerinizi yoran iki farklı konu olduğunu belirtmektedir. Bu konuları çözüme kavuşturmanız büyük bir zaman dilimini kaplayacaktır.

Rüyada cin bastığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status