Rüyada Cin Adının Geçmesi Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin adının geçmesi, hayatınızda üç vakte kadar yaşayacağınız olumsuz olaylar olacağının haberini veren bir rüyadır.

Bu rüya sayesinde; arkadaşlık ilişkilerinizde, aile ilişkilerinizde yaşayacağınız gelgitler, olumsuz durumlar, sizi de üç vakte kadar etkisi altına alacaktır. Siz, bu durumun üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sadece biraz inanmak ve sabretme dışında zamanın geçmesini beklemeli, yaşadığınız kötülükleri, haksızlıkları aşabileceğinizi düşünmeniz sayesinde, çok yakın zamanda her şeyin üstesinden gelecek, huzurlu ve mutlu bir zaman dilimine adım atmış olacaksınız.

Arkadaşlık ilişkilerinizde; arkadaşlarınızın kendi arasında dahil olduğu bir muhabbette sizin adınızın kötü bir şekilde anılması, dedikodu yapılması, hakkınızda konuşulması sizin kulağınıza geldiği an donup kalacaksınız. Bu kişiler tarafından konuşulduğunuza şaşırıp kalacaksınız, ancak, yakın zamanda o kişiyle karşılaşacak, bu durumun hesabını soracak, daha mutlu ve daha huzurlu zamanların içerisinde yer alacaksınız.

Şu sıralar, en yakın sandığınız kişilere karşı gözlerinizi açın, onu fark etmeyi sağlayın. Fark ettiğiniz anda, o kişi tarafından haksızlığa uğradığınızı görecek, üstesinden gelmek için güçlü adımlar peşinde olacaksınız.

Maddi kayıplar yaşayacağınız dönemde olduğunuzu simgelemektedir. Maddi kayıpların, arkadaşlarınız, akrabalarınız tarafından haksızca el konulduğunu görecek, bu duruma sinirlenecek ancak elinizden bir şey de gelmeyecektir.

Bu zamanı aşmak uzun bir süre gerektirmekle birlikte, sabır da gerektirmektedir. Maddi kayıplar yaşayacağınız dönemi, etkisi uzun sürerek atlatacaksınız. Uzunca bir zaman alacak ancak bir süre sonra çözüme kavuşturulacaktır.

Rüyada cin adının geçmesi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status