Rüyada Çeşmeden Zemzem Suyu İçmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin tüm hayatının başarılarla geçmesine, şansının ve talihinin açık olmasına, hayatının ve geleceğinin mutluluklarla dolmasına, şansın ve kısmetin açık olmasına, Allah katında salih bir kul olmaya, rüya sahibinin iyilik dolu, hayırsever ve merhametli bir insan olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında ki sıkıntıların sona ermesine, Allah’ın daima sevilen bir kulu olmasını, kısa zaman sonra sevdiği bir insan ile hac veya umre ziyareti yapmaya, hak yolundan ayrılmayan bir insan olmasına, Allah katında mertebesinin artmasına, faydalı bir ilme sahip olmaya, çevresindeki insanlara faydalı olmasına delalettir.

Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve Allah’tan dilediği bir şey var ise Allah bu duaları kabul eder. Rüya sahibinin ölülerin arkasından mutlaka dua etmesi gerektiğini gösteren bir rüyadır. Rüya sahibinin hem bu dünyada hem de ahirette istediklerini fazlaca almasını, Allah’ın verdiği nimetlere karşı her gün fazlasıyla şükretmeye ve günahlarından arınmaya tabir edilir.

Rüya sahibinin vicdan sahibi ve Allah’a inanan insanlar ile beraber olmasına, Allah’ı daima zikretmesine, hayırlı bir insan ile tanışır güzel bir yuva kurmasına, iman derecesinin artmasına, bir misafir ile kişinin hanesine gelecek berekete, hem iş hayatının hem de sosyal yaşantısının başarılı olmasını, arzu ve isteklerini yerine gelmesini işaret eder.

Rüyada çeşmeden zemzem suyu içmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status