Rüyada Cenin Düşürmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Kişinin zamana ihtiyacı olduğunu ve sabır ile beklemesi gerektiğine delalet olabilir.

Rüyasında düşürdüğünü gören kimseler için uzak bir yere yolculuk yapması ya da gurbet sayılacak bir yere gideceği şeklinde yapılan yorumlarda vardır. Bu rüyayı gören kişiler bir süreliğine ailesinden ve sevdiği kişilerden uzak kalacak ve hasret çekecek diye tabir edilir. Kişiden düşer ise o kişiyi özlem ve hasret üzüntü dolu günler bekliyor demektir.

Bir üzüntü yaşamak olarak yorumlanır. Kişi bir üzüntü yaşayabilir. Bir yakınınızdan üzüntülü bir haber alabilirsiniz. Sizi derinden yaralayacak bir haber söz konusu olabilir. Kişi ummadığı bir olayla karşı karşıya kalabilir ve bunun sonucu üzüntülü olabilir.

Üzücü olaylar karşısında sabırlı olmak gerekir. Öldüğünü gören kişi maddi olarak kayıplar yaşayabilir. Yaptığı yatırımlarınız istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ve maddi zarar yaşayabilirsiniz. Borsaya para yatırıyorsanız bu dönemde borsadan para kaybedebilirsiniz. Aldığınız altında düşüşler yaşanabilir ve zarar edebilirsiniz.

Rüyada cenin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status