Rüyada Cenin Düşürmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cenin düşürmek rüya sahibi için daha çok oldukça olumlu yönler ile ilerleyecek olan yeni başlangıçları ve beyaz sayfaları işaret eder iken artık hayatınızda olan birçok şeyi de kendinizin yönetecek olduğunuzu da işaret etmektedir.

Eğer sizler ellerinizde olan olaylar ile bu durumu da en iyi şekilde de değerlendirir iseniz hem aşk hayatında hem iş hayatında hem eğitim hayatında hem de hayatınızın her alanında oldukça başarılı ve sevilecek olan biri olduğunuzu da sizlere gösterir iken karakterinizi de korumanız gerekiyor olduğunu da sizlere göstermektedir.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, her ne kadar başlangıçları işaret ediyor olsa bile sizler için başlangıçlardan ziyade ölümleri ve ayrılıkları da işaret etmektedir. En çok seviyor olarak düşündüğünüz kişileri kalp krizi gibi aniden gelen ve eser bıraka bir hastalık ile kayıp edecek olmanızın yanı sıra uzun bir süre yaşayacak olduğunuz üzüntü ile de çöküşün en dibine vuracak olduğunuzu da göstermektedir.

Bu zaman diliminde her şey sizlerin elleri arasında olacağı gibi eğer tam anlamı ile tutup sarılmaz iseniz de oldukça büyük kayıpları da yine kendi eliniz ile yaşayacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Müjde ve oldukça olumlu olan haberleri de almak üzere olduğunuzu da işaret etmektedir. Gelen müjde sizlerin hayatı üzerinde bir hayli etki gösterecek ve sizler bu etki ile de oldukça önemli olan yerlere de geleceksiniz.

Rüyada cenin düşürmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status