Rüyada Camdan Bakmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Sizlerin büyük bir hasret ve özlem içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Eğer nişanlı ya da sevgilisi olan bir genç kız iseniz de sevdiğiniz genç kısa bir süre içerisinde askere gidecek ve onun ile de artık bir ömür boyu da görüşemeyecek olduğunuzu da göstermektedir. Uzun ve acılı dönemler sizleri bekler iken bir yandan da tek avuntunuz da vatan sağ olsun demek olur iken onu kalplerinize de asla anlatamayacaksınız.

Eğer evli olan bir bayan iseniz de eşiniz kısa bir iş gezisi diye evden ayrılacak fakat uzun bir süre sizleri ne arayacak ne de soracaktır. Bayanlar için bu kadar kötü olan anlamları var ise de rüya sahibi erkek ise de eşlerinin onlara daha bağlı ve sıkı olan bir dönem içerisine gireceklerini de göstermektedir.

Bazen bu duruma ne kadar memnun gibi gözüküyor olsanız bile artık sıkılmaya başlayacak olduğunuzun da sinyallerini eşlerinize de vermeye başlıyor olduğunuz zaman içerisine gireceksiniz de denilebilir.

Arabanın camdan bakmak, sadece hasret ile de kalmayıp uzun süredir hayalleri ve planları ile yaşıyor olduğunuz tatile kavuşuyor olduğunuzu da göstermektedir. Uzun süredir çalışıyor ve hiçbir şekilde de tatil vermiyor oluşunuzdan dolayı artık hem beden olarak hem de psikolojik olarak yorulmanızdan dolayı gerçekten herkes için bu tatil oldukça da iyi olacaktır.

Otobüsün camından bakmak, ayrılık gibi ya da cenaze gibi kötü olayların da habercisi konumunda olmaktadır. Sizler bu sıralar sevdiklerinizi oldukça ihmal etmiş olmanızın yanı sıra artık sizlere gönül koyuyor ve oldukça da kırılıyor olduklarını da gözler ardı etmemek de gerekmektedir.

Rüyada camdan bakmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status