Rüyada Cam Yediğini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin yapmış olduğu büyük hataların ardından artık istediği maddi olarak güce ve yüklü paraya da yorulduğu bilinmektedir. Ne kadar ucu açık olan bir şey olsa bile bir de bir hayli temizliği simgeleyen nesne olmasından dolayı da bununla ilgili olan her şeyin sonu nasıl mutluluğa eriyor ise rüyada yine aynı durumu da beraberinde getirmektedir.

Helal mal olmasının yanı sıra sizler uzun bir süre yapmış olduğunuz işlerde ne kadar hatalar verir iseniz verin asla işlerinize haram olan ve hileli durumları da karıştırmamış olmanızdan dolayı da işleriniz sonunda hak etmiş olduğu yere de kavuşacaktır.

Sadece iş ile ilgili olan olaylar da değil bir de ailevi olan durumlarda da sizler aile üyelerinizden birine farkında olmadan büyük bir haksızlık yapacak oluğunuzu da göstermektedir. Her ne kadar bilmeden bir haksızlık yapmış olur iseniz olun yine de karşınızda olan kişiler sizlerin iyi niyetlerini biliyor olduğu için de oldukça kolay olan bir şekilde gönüllerini almayı da başaracaksınız.

Başkasının cam yemesi ise sadece haksızlıkları yaşatıyor olduğunuzu da değil bir de en sevdiğiniz arkadaşınızın ya da ailenizde yer alan bir bireyin yemiş olduğunu da görürseniz bu da sizlere karşı yapılacak olan büyük bir haksızlığı da beraberinde getirecek olduğunu göstermektedir. Her ne kadar her olaya iyi niyet ile yaklaşıyor olur iseniz olun karşınızda yer alan kişiler bazen iyi niyetlerinizi de anlamayarak sizlere büyük bir haksızlığı da yaşatacaktır.

Temiz ise de sonunda sizler de uğramış olduğunuz haksızlıklarda da kısa bir süre içerisinde kurtulacak olduğunuzu da göstermek ile birlikte rahat bir yaşamın da sizlere gelmek üzere olduğunu da göstermektedir.

Rüyada cam yediğini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status