Rüyada Cadıdan Kaçmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Sizlerin kötü bir insan olmasından ziyade beklemediğiniz bir an ve beklemiyor olduğunuz insanlar tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacağınız anlamına da gelmektedir.

Sizler iyi niyetli olan tavrınız ve tabiri de caiz ise Polyana gibi herkese iyi bakışınızdan dolayı hiç beklemiyor olduğunuz birisi tarafından büyük bir haksızlığa uğrayacaksınız. Bu daha çok iş alanında olan bir durum gibi gözüküyor olsa da eğitim alanı gibi sizlerin hayatını etkileyecek olan bir durum tarafından da büyük bir haksızlığa uğramanız söz konusu olmaktadır.

Tam ümitlerin kesildiği ve ellerinizden artık hiçbir şey gelmeyecek olduğuna inandığınız vakitleri yaşayabilirsiniz. Sizler nasıl hayatınızın her alanında dürüst ve çalışkan olmaya da kendinizi de adamış iseniz işte bu durum karşısında da biraz düşünerek bu haksızlıklardan nasıl kurtulabilecek olduğunuzu anlayacaksınız

Ertelenen sorunlar ilerde büyük sorun olarak ortaya çıkacaktır. Ayrıca kişinin çevresinde aklını çelmek ve onu kötüye yönlendirmek isteyen kişiler olabilir. Aynı zamanda cadı tarafından kovalandığını gören bir kişi, kötülüklerle mücadele etmek zorunda kalacak demektir.

Rüyada cadıdan kaçmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status