Rüyada Cadı Kovalamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Sadece sizlerin bir haksızlığa uğrayacak olduğunuzu da değil sizlerin de bazı insanlara haksızlık yapmak aşamasında olduğunu da simgelemektedir.

Eğer sizler kendinizi rüyada bir cadı gibi görüyor iseniz kısa bir sürede kendinize çeki düzen vermeniz gereken bir zaman dilimini göstermektedir.

Eğitim ya da iş gibi insanların hayatları üzerinde büyük bir etkiye sahip olan bu alanlarda sizler ile birlikte çalışmakta olan kişilere sizler onların yapmış oldukları işleri bir üst düzeyinizde bulunuyor olan kişilere göstereceksiniz. Fakat bunu kendiniz yapmış gibi göstererek kendinizin yükselmesini sağlar iken o işi yapmış olan kişiye de büyük bir haksızlık yapmış olacaksınız.

Unutmayın ki haksızlık ile elde edilmiş olan galibiyet kimseye yaramayacak ve er ya da geç o kişinin elleri arasından kayıp da gidecektir.

Rüyada cadı kovalamak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status