Rüyada Cadı ile Savaşmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin bir dönem üzüntülü günler geçireceğine, hastalığa yakalanacağına, bir çok kişiden borç almak zorunda olacağına, mal ve mülkünü kaybedeceğine, ailesi ile arasının açılacağına, evli ise eşi ile kavga edeceğine delalet eder.

Kişinin sonrasında çeşitli zorluklarla başa çıkarak sorunlarını halledeceğine, maddi yönden sıkıntıları varsa kısa zamanda durumunu düzelteceğine, kaybettiği mal ve mülküne tekrar kavuşacağına, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eder.

Bu rüya genellikle kişinin düşmanlarını yenerek zafer kazanacağına, küs olduğu dostlarıyla barışacağına, bahtsız günlerinin ardından eski mutlu günlerine kavuşacağına, sevdiği insanlarla görüşüp hoş sohbet edeceğine, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuk sahibi olacağına, uzun zamandır kötü giden işlerinde başarılı olacağına yorulur.

Çabaların ve ikna kabiliyetin sayesinde adım adım ilerleyeceğin bereketli bir döneme gireceksin. Bu gelişmeyle birlikte evdeki huzursuz ve geçmişiz ortam yerini sevince bırakacak. Yeni tanışmış olduğun bir erkek ilgisi ile seni kendine bağlayıp güvenini kazanmaya çalışıyor. Ancak bu erkeğe şans vermemen senin için daha hayırlı. Bu erkeğin niyeti iyi değil.

Rüyada cadı ile savaşmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status