Rüyada Ayva Toplamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Kişinin sadaka vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Çabaladığınız şeylerin gerçekleşmemesi psikolojik durumunuzu doğrudan etkiler ve hayata bakış açınız fazlasıyla değişir.

Olumlu olduğunuz bir çok konuya negatif bakmaya ve yaklaşımlarınızı o şekilde yapmaya başlayacağınızı işaret eder. Beklediğiniz bir paranın size gelmeyeceğini öğrenirsiniz ve bu durum sizi fazlasıyla maddi sıkıntıya sokar. Planladığınız hiçbir şeyi gerçekleştiremezsiniz.

Toplayan kişinin yakın bir zamanda hastalanacağı şeklinde de yorumlanırken en eski rivayete göre Adem (A.S.) a Cebrail tarafından getirilen bir ayvayı yedikten sonra çocukları olmuştur. Bu açıdan hayırlı evlat olarak ifade edilir.

Başka kişi ise o kişinin yakında hastalık haberinin alınacağı, toplananları satın almak ise yakında güzel bir iş teklifi alarak veya iş değişikliği yaparak başarılı olunacağı yorumlanır. Genel olarak hayra yorumlanır rüya gören kişinin de kendi yaşantısına göre yorum getirmesi doğru olacaktır. Kesinlikle iyi gelişmelerin habercisidir.

Rüyada ayva toplamak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status