Rüyada Ayının Kovalaması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Sorun yaşadığınız kişinin statüsü yüksek olarak yorumlanır ve beklemediğiniz birisinden yardım geleceğine de işaret eder.

Bununla birlikte şansının artacağına işaret eder. Eğer heybetli ve çok büyükse başına gelecek büyük bir iş olarak da yorumlanır. Uzun zamandır beklediği bir iş veya para beklemediği bir zamanda geleceğine işaret eder. Biraz sabırlı olmasına ve azimli olması gerekir.

Sabrının ve azminin sonucunda çok mutlu olacağına işaret eder. Kendine gelecek işle beraber istediği kişinin onu sevmesine de işaret eder. Eğer uzun zamandır beğendiğini birisi varsa ve sizi görmüyor ise sizi görmesine ve seveceğine işaret eder.

Geçmişte yaşadığın kötü ve zor günler güzel geleceğine kötü bir set çekmene sebep olmuş. Geçmişten sıyrılmayı başarıp önüne bakmayı başarabilirsen sana hayran kalmış, senin için her türlü mücadeleyi vermeye hazır olan güzel bir kısmetin etrafında dolaştığını fark edeceksin. Sıkıntıların yaratmış olduğu stresten dolayı kalıcı bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalacaksın, dikkat et.

Rüyada ayının kovalaması ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status