Rüyada Ayakkabılık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Genel olarak kalabalığa yorumlanır. Bir sebepten ötürü yakın tarihte katılacağınız bir toplantıda önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Aile toplantılarınızda kullandığınız kelimelere dikkat etmeniz gerekiyor. Zira yanlış bir tutumda bulunmanız halinde, sandığınızdan da fazla tepkiye maruz kalabilirsiniz. Şu sıralar yapıcı, politik davranmanızda fayda var. Kendi ayakkabılarınızı yerleştiriyor olarak gördüyseniz, hayatınızda eksik bir şeyler olduğunu düşündüğünüz anlamına gelir.

Vestiyer görmek kendinizi bir tempoya almak isteseniz de sanki sürekli bekleme halindesiniz ve bir türlü istediğiniz yaşam tarzına ulaşamıyorsunuz demektir. Bu yüzden muhtemelen kendinizden vazgeçme noktasına geldiniz.

Fakat çabalarınızı kendinizi yıpratmadan, küçük küçük artırarak bir yıl içinde kendinizde gördüğünüz eksikliklerden kurtulabilir, aynaya baktığınızda gördüğünüz kişiden memnun kalabilirsiniz.

Rüyada ayakkabılık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status