Rüyada Ayakkabı Dükkanı Açtığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Kapı dışında kalıyorsa, güven problemlerinizi işaret etmektedir. Hayatınıza giren insanları her ne kadar yanınızda isteseniz de, sürekli aranıza bir set çekiyor, size yaklaşmalarına izin vermiyorsunuz.

Yakınlarınızla aranızdaki kırgınlıkların üstesinden geleceğinizi işaret eder. Üzerindeki pislikleri ya da haşereleri temizlediğinizi gördüyseniz, kırgın olduğunuz bir yakınınızdan, tarafınıza büyük bir adım atılacaktır. Bunu geçmiş adına sitem fırsatı olarak değil, geçmişe çizgi çekme fırsatı olarak görmelisiniz. Ancak bu sayede içinizdeki boşluğu dolduracaksınız. Bazı düşüncelerinizi akıl sağlığınız için değiştirmeniz gerektiğine dalalettir.

Rüyada Ayakkabı Dükkanı Satın Almak

İş için uzun bir yolculuk yapacağınız için şimdiden uçak biletinizi ayarlamanız gerektiğini simgelemektedir. Uzun zamandan beri tedavi görmüş olduğunuz hastalığınızdan kurtulacağınıza, eski sıhhatinize ve sağlığınıza kavuşarak bundan sonra gönlünüzdeki her şeyi yapabileceğinize tabir edilir.

Arkadaşlarınızla eski günlerinizi yad etmek ve kafanızı dağıtmak için güzel bir mekan ayarlayacağınıza yorumlanır. Sizlere kalacak olan mirasla güzel bir geleceğe sahip olacağınıza ve hayatınızı dolu dolu geçireceğiniz günlere az kaldığına, kendinizle birlikte ailenizi de mutlu etmek için çok fazla çabaladığınıza tabir edilir.

Rüyada ayakkabı dükkanı açtığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status