Rüyada Ay Tutulması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

İyiye yorumlanmaz. Kişinin karşılaşacağı musibetlere, çekeceği sıkıntılara, yaşayacağınız zorluklara işaret eder.

Beklediğiniz haberler varsa bu haberlerin moralinizi bozacak gelişmelerle geleceği söz konusudur. Beklediğiniz bir iş haberi varsa bu işi olmayacağı, eğitim hayatı boyunca yaşanabilecek aksaklıklar, sağlığınızla ilgili yaşayacağınız sorunlar bu sıkıntılara örnektir.

Rüyada güneş tutulması görmek ise bir devlet büyüğünün ya da iş alanında yönetici sıfatı taşıyan birinin ölüm haberinin alınacağına işaret eder. Farklı yorumlara göre de bir insana atılacak iftira anlamına gelir.

Rüyada Ay Tutulmasını İzlemek

Bir diğer anlamı da çok güzel bir kadına işarettir. Eğer izlediğinizi gördüyseniz, bu güzel bir kadınla evleneceğinize işaret eder. Bu kadınla yapacağınız izdivaç, hayırlara vesile olacak ve mutlu bir yuvaya sahip olacaksınız. Bu yuvada bolluk ve bereket hakim olacak ve mutluluğunuz her zaman baki kalacak.

Bu anlamda, size her zaman destek olacak ve yanınızda olduğunu hissettirecek bir eşe sahip olacaksınız ve karşılaştığınız güçlükleri her seferinde bertaraf edebileceksiniz.

Rüyada ay tutulması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status