Rüyada Arkadaşla Küsmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyanda seni küçümsüyorsa o arkadaşından uzaklaşma. Eğer rüyada seni övüyorsa bil ki o sana bir kötülük yapacak demektir.

Bir yola çıkıyorsan görülen kişi ile uzun süre birlikte yaşayacaksın demektir. Eğer kavga ediyorsanız bu pek hayra işaret değildir. Bundan dolayı dikkatli olman gerekir. Eğer güzel vakit geçiriyorsan o senin asıl dostun demektir, onu sakın üzme.

Rüyada Küs Arkadaş Görmek

Onunla barışana kadar işlerinin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Ama umutsuz olma küs kalmak güzel bir şey değildir. Bu zamana kadar ailen, arkadaşların derken hep kendini ihmal ettin. Artık biraz da kendine vakit ayırmanın zamanı geldi de geçiyor bile.

Sen de hayatının monotonluğundan sıkılıp, hayatına farklılık katmak istiyorsun. Bunun için kurslara yazılabilir, spora başlayabilirsin. Yeni bir uğraş veya hobi de hayatına farklılık ve heyecan katacaktır. Belki gireceğin yeni ortam hoş biriyle tanışmana da vesile olur.

Erkek ise ve aile ile sorun yaşıyorsa kısa zaman da bu durumun ortadan kalkacak demektir. Rüyada yeni edindiğini görmek ise rüya sahibinin sevdiği kişi ile mutlu günlerin yakın olduğunu, okulda ki başarısızlıkları sınavlarda ki olumsuz durumların biteceğini, sınavlarda sevindirici haberler alacağını işarettir.

Rüyada arkadaşla küsmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status