Rüyada Arkadaşının Kaza Yaptığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arkadaşının kaza yaptığını görmek, bir rahatsızlık yaşadığını göstermektedir. Sağlık açısından, zor bir dönemden geçecektir.

Ya önceden teşhisi konulmuş olan bir hastalığı bulunmaktadır ya da bu rüya vesilesiyle, yakın zamanda belirtiler kendini göstererek hastalık teşhise doğru yol alacaktır. 3 vakte kadar kötü bir olay yaşayacağınızı sizlerle paylaşabiliriz.

Bu kötü olay, ailenizden birisiyle ya da çevrenizdeki bir kişiyle, basit bir tartışma içerisine gireceğinizin habercisi durumundadır. Bu tartışma küçük, ancak etkisi büyük olacak gibi durmaktadır. Bizden söylemesi.

Küskün olduğu bir ile arasını düzeleceğine işaret eder. Eğer aranızın bozuk olduğu, size yanlış yapan, size özen biri ise hayatınız da bazı aksamaların olacağı kısa bir süreliğine sizi üzen maddi ve ya manevi bir konunun canınızı sıkacağı ve beklemediğiniz birinde zarar göreceğinize işaret eder.

Mutlu ise ve sizi gördüğün de güler yüzle ile sizi karşılıyorsa güzel haberleri alacağınızın işarettir. Eğer mutsuz ise ve sizi gördüğün de mutsuzluğunu belli ediyorsa hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada arkadaşının kaza yaptığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status