Rüyada Arı Soktuğunu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arı soktuğunu görmek, çalışkanlığın sembolüdür. Arılar olmadan insanların yaşamayacağı söz konusu bile olmuştur.

Böyle çalışkan ve önemli bir yeri olan canlı tarafından sokulmak kişinin iş hayatında, aile hayatında çok kazanç sağlaması anlamına gelir. Başarılacak işe işaret eder. Kişinin uğraştığı işlerin karşılığını alacağı, aile hayatında mutlu olacağı anlamına gelir.

Hanede bereket ve saadetin çoğalacağına, yüksek makam ve mevkie işaret eder. Kişinin hayatında, kendinden yüksek rütbeye sahip kişiler tarafından, takip edileceği, başarılı işlerde yer alacağına işaret eder. Aynı zamanda çalışkanlığın göstergesidir. Hayatınıza ve zamanınıza bereket gelebilir.

Rüyada Arının Ayağı Sokması

Rüyada arının ayağı sokması görmek, kişinin arkadaşlarıyla arası açılır, sıkıntılı günler geçirir, maddi yönden kayıp yaşar.

Rüyada Arının Saldırması

Rüyada arının saldırması, verilen yanlış bir karar ile zor bir döneme girileceğini de ifade edebilmektedir. Eğer ki rüyayı gören kişi evli ise, ceviz kabuğunu doldurmayacak nedenlerden dolayı aile birliğinin bozulacağını, şu sıralar pireyi deve yapmak yerine daha yapıcı davranmanın yararlı olacağının haberini vermektedir.

Rüyada arı soktuğunu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status