Rüyada Arabanın Kaybolması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada arabanın kaybolması, gerçekten de rüyada da görüldüğü gibi genel itibari ile kayıpları işaret etmektedir.

Bu ara isteyerek ya da istemeyerek de olsa birini bir hayli kıracak olduğunuzu ve bunu da telafi etmek bir hayli zamanınızı alacak olduğunu da işaret etmektedir. Oyuncak ise sizlerin bu ara başlayacak olduğunuz her işe büyük ümitsizlikler ile başlayıp kaybetmeyi de baştan kabul etmiş gibi olacağınız işleri işaret etmektedir.

Fakat işe başlar iken kazanmak olarak baksanız ve kayıpları aklınıza bile getirmez iseniz de daha hayırlı olacak işleri de sizlere müjdelemektedir diye de yorumlanabilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyada araba çaldırmak görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşadığını ve bu sorunlarının çözüm bulmak yerine daha da kötü olacağının habercisidir. Kişinin ruhsal durumunun fazla iyi olmadığı ve bu durumunun rüyasına da yansıdığı ifade edilir.

Rengine ve büyüklüğüne göre de yorumlamak gerekir. Büyük ise ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğrayacağına ve çok büyük üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Rüyada arabanın kaybolması ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status