Rüyada Anneyle Kavga Etmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Pek iyi yorumlanmamaktadır. Rüya sahibinin annesinden gizlenen bir ya da birkaç işin olduğunu işaret eder.

Onaylamayacağı bir iş, evlilik, olay geçmiştir ve rüya sahibi tarafından gizlenmektedir. Annesi tarafından hoş karşılanmayacak bu iş rüya sahibinin ayağına dolanır. Kişi annesinden hayır duası almalıdır. Hayır duasını alması ile birlikte çektiği tüm zorlukların ardından refaha kavuşacaktır. Sıkıntılı bir dönemi geride bırakıp saygınlık kazanacaktır. Hanesine mutluluk ve bereket tekrar girecektir.

Rüyada Anneye Kötü Davranmak

Rüyayı gören kişinin bir hata yaptığı ya da yapacağı anlamını taşımaktadır. Anneden gizlenen işin ortaya çıkacağına işarettir. Bu durumda rüya sahibinin işleri kötüye gider, huzuru kaçar, kavgalı bir ortama girer ve çevresindeki insanlarla tartışır.

Yakın çevresi tarafından eleştiriler alır. İşleri yolunda gitmez. Bunun yanında malında azalma olur. Hanesindeki huzur ve bereket azalır. Uzun zamandır çabaladığı bir işi başarıyla sonuçlandıracaktır. Kişinin yaşadığı mağlubiyetin ardından galibiyet elde edilir.

Rüyada anneyle kavga etmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status