Rüyada Altın Gerdanlık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyayı gören kadın ise koca adayına, erkek ise kadın eş adayına tabir edilir. Mala, mülke, çocuğa kavuşmaya ve emanet alacağına işarettir.

Ayrıca kadın için sevinç ve bezeğe, erkek açısından ise eşinden sevgi görmeye, kadının mücevher ve kıymetli taşlarla süslenmiş ise değerli bir erkekle evlenmesine ve erkek çocuklar doğurup muradına ermesine işarettir. Kolye gören erkek için bazen boğmaca rahatsızlığına, bekar kimseler için evlenmeye delalet eder. Kişi hamile bir kadınsa, erkek çocuğuna sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlığın Kopması

Bir sürprizle karşılaşacağınıza ve mutlu olacağınıza tabir olunur. Daha önceden verilmiş bir sözden döneceğinize ve sözleşmeyi bozacağınıza tabir edilir. Rüya sahibi üzerinde, altın, gümüş, boncuk veya mücevherden ise olduğunu görürse, devlet hizmetinde yüksek makama erişeceği anlamına gelir.

Altın ve incilerle yapılmış ise rüyayı gören kişinin İslam’a hizmet etmesi ve dini açıdan hizmetler yaparak mutluluğa kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak

Gören kadın ise hamilelik ile sevineceği anlamını taşır. Taşlarla süslü ve çok değerli bir gerdanlık olması kadının çok yüce ve kadir kıymet bilen bir erkekle evleneceği manasına gelir. Saf alından yapılmış ise kadının ve ya erkeğin muradına erecekleri anlamına gelir.

Erkek ise onun için kötü bir olay sonucu rahata kavuşacağı anlamına geldiği gibi kadın için her olay büyük bir başarı ile kalkacağı anlamına gelir. Taşları iri taneli ise kişinin vereceği sözde sözünün eri olacağını belirtir ve buda onun arkadaşları ile olan ilişkilerinde iyi bir iletişime işaret olarak belirtilmektedir.

Rüyada altın gerdanlık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status