Rüyada Altın Bozdurmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin çektiği güçlükler sonunda istediği rahata kavuşabileceğini işaret eder. Zorlukların ardından mutlu bir yaşam sürmek, sıkıntılı bir dönemi atlatmak, maddiyat anlamında rahatlamak ve bir hastalık sürecini atlatmak şeklinde yorumlanır.

Ulaşmak istediği hedefler için çok çabalamış ama hiç bir zaman emeğinin karşılığını alamamış kişilerdir. Bu noktada geriye dönmeden ilerlemeye devam ettiklerinde hedeflerine ulaşmak için çok az kaldığını ifade eden bir rüyadır. Yakın zamanda borçlardan kurtulmak demektir fakat bu sürenin pek yakın olmadığını gösterir.

Rüyada Altın Satmak

Çok çabalayarak toplanan bir maddiyatın güzel bir başlangıç için harcanabileceğini ve bu işin çok bereketli olacağını işaret eder. Bir mal varlığını, araba ev vb. yatırımını borç ödemek adına elden çıkartabilir. Aileden birinin maddi zorluğu için kullanılmak adına birikimini gözden çıkarabilir.

Beklemediği bir yerden aniden fazla miktarda para gelir ve öncelikle borçlar kapanır. Ardından rahat bir yaşam sürmek için gereken maddiyatın elde olacağı şeklinde yorumlanabilir. Yakın çevresinden değer verdiği birinin başka bir yüzüyle tanışacak ve o kişiyi hayatından uzaklaştıracaktır şeklinde de yorumlanır.

Rüyada altın bozdurmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status