Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın bilezik taktığını görmek, bileziği takan kişinin evlenip çoluk çocuğa karışacağı anlamını taşır.

Genellikle evliliğe yorulur. Ancak erkek olan rüya sahibi için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Erkek için üzüntüye ve kedere yorulurken, eğer ki er kişi bilezik taktığını görüyorsa bu çok zorlu günlerin yolda olduğunu ifade eder. Doğrudan rüya sahibin çok değerli bir hediye alacağı anlamına da gelebilmektedir. Bu hediye evlilik birliğini başlatmak için verilen bir yüzük, herhangi özel bir güne nispeten armağan edilen değerli bir eşya da olabilir.

Rüyada Dar Altın Bilezik Görmek

Rüyada dar altın bilezik görmek, bu durum fal sahibini darlığa düşeceğini, maddi açıdan zorlu günler yaşandığını ya da yaşanacağını ifade eder. Fakat geniş ve bileğe rahatlıkla giriyorsa, bereketli günler kapı da demektir.

Takılan bileziğin çokluğu da bu anlamların etkisini güçlendirmektedir. Ancak bileğine takması ile bilezik gümüş bir hal alıyorsa, kişinin kurduğu ya da kuracağı bir işte çok kazanç sağlayacağı düşüncesiyle yatırım yaparak, bu yatırımın hüsranla sonuçlanacağını ifade eder.

Denize kıyısı olan bir yer görünüyor. Deniz aşırı bir ülkeye veya denize kıyısı olan bir yere seyahat söz konusu olabilir. Bu seyahat seni hayli rahatlatacak, zira son zamanlarda için çok daralmıştı. Her şeyi oluruna bırakıp, kafana takmadığın zaman yaşamdan tat alabiliyorsun. Şu sıralar bel ve eklem ağrıları söz konusu olabilir.

Rüyada altın bilezik taktığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status