Rüyada Altın Bilezik Bulmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada altın bilezik bulmak, tıpkı gerçek anlamı gibi estetiğe, şıklığa ve zarafete kavuşmak olarak ifade edilmektedir.

Rüya sahibi eğer kadın ise bakımına ve dış görünümüne önem veren bu özellikleri ile toplumda önemli bir yer edinmeyi başarabilen birisi demektir. Bu rüya sahibi hanımefendi sabah uyandığında bile eşine güzel görünebilmek için hemen üzerini değiştirir ve sabah bakımını yapar.

Erkek için ise, rüyanın anlamı bu kadar parlak değildir. Rüya sahibinin bir takım sıkıntılar ve sorunlar atlatacağının habercisidir. Ancak bu problemler ve sıkıntılar uzun süreli olmayacaktır.

Rüyada Koluna Altın Bilezik Takmak

Rüyada koluna altın bilezik takmak, kadın ya da erkek fark etmeksizin iyi gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibi çevresindeki herkes tarafından sevilen, sayılan ve saygı duyulan birisidir. Adeta çevresindeki herkes ona yardım etmek için beklemektedir.

Ancak bu kişi en çok yardımı birlikte olduğu kişiden görecektir. Aynı zamanda rüya sahibi bekar ise sevdiği kişiden bir evlilik teklifi almaya, eğer evli ise hayırlısı ile aileye bir bebek ekleneceğine işaret etmektedir.

Aceleci ve telaşlı tavırların hem seni hem de eşini oldukça yıprattı. Artık aileni ve arkadaşlarını değil de kendini ve eşini düşünsen biraz fena olmayacak. Eşini ne kadar ihmal ettiğinin sen de farkındasın. Biraz durup; dinlenmenin, sakinliğin ve birbirinizin değerini anlamanın zamanı… Belki bir ev veya mekan değişikliği söz konusu olabilir.

Rüyada altın bilezik bulmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status