Rüyada Acı Zemzem İçmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada acı zemzem içmek, rüyada hayırlara vesile eden rüyalar arasındadır.

Rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulacak kısa sürede sağlığına kavuşacaktır. Dertli, üzüntülü ise derdinden, borçlu ise borcundan kurtulacak, günahlarından arınacak, tövbeleri kabul olacak demektir. Rüyayı gören kimsenin muradı gerçek olur.

Kişi iş hayatında azmi, çalışkanlığı sayesinde çok iyi yerlere gelecek, terfi bekliyorsa terfi alacak, kazancı artacak, ticaretle uğraşıyorsa karlı çıkacak, işsizse gönlüne göre bir iş bulacak şeklinde yorumlanmaktadır. Olabilecek olaylarda, durumlarda, aile içinde, özel ve iş hayatında mutluluk ve başarıya ulaşmak için biraz mücadele etmek gerektiğini anlatır.

Rüyayı gören kişi istek ve hedeflerine ulaşmak için zorluklardan geçecek, çok emek verecek ve verdiği emeğin karşılığını fazlasıyla alacak anlamına gelir. Kişinin imanı, inancı ile yaşadığına da işaret eder. Kendi elinden yudumlayarak içiyor ise, umutsuz olduğu bir konuda ağır adımlarla istediği noktaya ulaşacak demektir. İşleri çok kolay olacak hiç yorulmadan hedefine ulaşacaktır.

Birinin elinden içiyor ise daha önce kalbini kırmış olduğu, küstüğü, ayrı kaldığı biri ile barışacağı o kişiden güzel bir haber alacağı yorumlanır. Genel anlamı ile güzel, mutlu günlerin habercisidir. Rüya sahibini rahat, huzurlu bir sürecin beklediğini gösterir. Olumsuz yorumlarına bakıldığında, ağız tadınızı bozabilecek olaylara işaret eder. Üzüntü, kedere delalettir.

Hoş olmayan sözler duyulabileceğini gösterir. İş hayatında ortaklıklarda yaşanacak bir sıkıntıya, bir malın elden çıkmasına, özel ve iş hayatında zorluklara, istenmeyen bir olaya yorumlanır. Ancak, başlangıçta can sıkan, üzüntü veren durum sonrasında rüya sahibi için hayır getirecektir.

Rüyada acı zemzem içmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status