Rüyada Abinin Eski Karısını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada abinin eski karısını görmek, abiniz ile yaşayacağınız bir takım problemlerin ve olayların habercisi olabilir.

Eğer ağabeyiniz kötü bir şekilde ayrılmış ise bu noktada ağabeyiniz ile bir takım kötü olaylar yaşayarak aranızın bozulacağına işarettir. Ancak bu noktada eğer ağabeyiniz dostça ayrılmış ise bu durum daha farklı yorumlanmaktadır.

Şöyle ki ağabeyiniz ile güzel bir olay yaşayacağınıza ve geçmişte yaşanan güzel bir olayı yad edeceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüya sizin geçmişinizde yer alan bir eski sevgilinin de habercisidir ve bazı rüya yorumlarınca bu şekilde yorumlanır.

Geçmişte kalan bir eski karısının hatırında olduğunuza ve sizi unutamadığına delalet eder. Yakın zamanda üç vakte kadar karşınıza çıkarak tekrar sizden şans dileyecektir. Eğer rüya güzel bir seyirde ilerledi ise ona bir şans vereceğinize ancak rüya kötü bir şekilde ilerle ise ona şans vermeyeceğinize ve kalbini kırarak üzeceğine işarettir. Genel olarak rüya iyi yorumlansa da kötü sonuçları da olabilir.

Rüyada abinin eski karısını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status