Rüyada Abinin Boğulduğunu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada abinin boğulduğunu görmek, o kişinin size ihtiyaç duyduğunu ve ona daha fazla ilgi göstermeniz gerektiğini, vakit ayırmanız gerektiğini gösterir.

Bir diğer anlamda kardeşinin işlerini düzeltmesi, zengin olması ve ve mutlu, güzel bir hayat yaşamaya başlamasına tabir edilir. Kardeşinin kendini iyi hissedeceğine ve hayatına yön vereceğine yorulur. Onu kurtaran kişi sensen, ona her zaman güvenmene, destek vermene, kendini iyi hissetmene yorulur. Çevrende ya da ailende birine bir yardımda bulunacağına tabir edilir. Kişi rahata kavuşacaktır, son anda atacağı adımla her şeyi düzeltecektir.

Ona ya da bir başkasına bir yardımda gecikeceğinize, yardım etmekten aciz kalacağınıza ve bu sebeple de büyük pişmanlıklar duyacağınıza delalet eder. Farklı bir anlamda ise, kişinin beklediği güzel bir haber ya da beklenmedik bir yerden onu çok mutlu eden bir haber alacağına işaret eder.

Kişinin kurtulduğunu görmek belli bir sıkıntı süresi yaşadıktan sonra refaha kavuşacağını tabir eder. Kişiye yardım etmiyorsan, rüyayı gören kişinin bazı konularda aciz kalacağını, umduğunu bulamayacağını veya çevresinde olan kişilere zararı dokunacağına yorumlanır.

Duygusallık ve kardeşinize karşı davranışlarınızı simgeler. Eğer kardeşinin bir sorunu varsa ve sen ona karşı bir koruyuculuk güdüsü taşıyorsan bu psikolojik olarak senin rüyalarına yansımış olabilir. Ailenizde bir sorun varsa ve uzun süredir çözülemiyorsa bu da sizin rüyalarınızı etkilemiş olabilir. Ailenizle ilgilenmeniz gerektiğini düşünmeniz fakat buna imkanınız olmadığını bildiğiniz için psikolojik olarak sizi etkilemiş olabilir.

Rüyada abinin boğulduğunu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status