Rüyada Abdest Alamamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada abdest alamamak ise sıkıntılı bir duruma işaret edebilir. Çünkü günlük hayatta küçük günahları dökülür.

Bu durumda alamamak sıkıntılı bir zaman dilimi geçireceğinize işaret olabilir. Ya da tekrarladığınız bazı hatalardan vazgeçmeniz gerektiği anlamına da gelebilir. Sıkıntılı bir duruma gireceğinizin göstergesi ya da kolayca elde etmeye çalıştığınız kazançtan dolayı hata yapmış olduğunuzu gösterebilir.

Kişinin zorlu durumlara düşeceğine çok istediği halde bir şeyleri yapamayacağının göstergesi olabilir. İsteyip de alamamak kişinin verdiği çabaların sonucunda istediği işin olacağına, ümit ettiği ama ulaşamadığı şeyler için çalışıp sonunda bu ümidinin gerçekleşeceğine, çok sıkıntı çekti ise artık sıkıntılarının rahatlık bulabileceği anlamına gelebilir. Başkanının buna engel olması kişinin yakınında düşman olduğunu gösterir.

Yapacağı işe engel olacak birinin varlığına işaret edebilir. İstemesine rağmen yakınındakinin buna engel olması yapacağınız işin başkaları tarafından engelleneceği ya da başarınıza gölge düşürecek kişilerin varlığını gösterebilir.

Rüyada abdest alamamak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status