Rüyada Rakamlar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada rakamlar görmek, gizli güçler anlamına gelir. Kişi bir iş için gizli güçlere ihtiyaç duyar. Olmasını çok istediği bir olay için gizli bir kahraman gerekmektedir.

Kişinin kafası çok karışıktır ve sürekli soru işaretleriyle yaşıyordur. Rakamlarla uğraşan kişi istediği bir olayın olması için hiç ummadığı bir kişiden gizli bir güç beklemektedir. Bir olay için mucize beklemek olarak da yorumlanır.

Rüyada Rakam Yazmak

Bazı engeller pürüzler anlamına gelir. Kişi niyet ettiği bir olayda pürüzler yaşayabilir. Ummadık anda bir engelle karşılaşabilir ve ummadık anda engelle uğraşılabilir. Rüyasında rakamlarla ilgilenen kişi çok istediği bir iş için kafa yoracaktır ve çok çaba harcayacaktır, bunun sonucunda ise yorulacağına işaret eder.

Rüyada Rakam Saymak

Sır, şifre, sembol anlamları da taşır. Rakamları tek tek sayan kişi çok istediği bir olay kişi çok inceleyici davranacaktır. Olayları tek tek düşünecek pürüz çıkmaması için çaba harcayacaktır. Karşınızdaki kişiye çok dürüst davranmayacağınız anlamına gelir. İletişim kurarken biraz sinsice davranmak olarak yorumlanabilir. Günlük hayatında sürekli ders çalışıyor ve sınavlara hazırlanıyorsa gireceği sınavlarda başarıyı yakalayacak demektir. Aynı zamanda ileride sizin için önemli olacak bir şey yaşayacağınızın göstergesi olabilir.

Rüyada rakamlar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status