Rüyada Polis Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada polis görmek, ahlaki kuralları hatırlama olarak yorumlanabilir. Polis gören kişi bu dönemlerde ahlaki kurallara aykırı davranıyor olabilir.

Ahlaklı olmak konusunu gündeme getiriyor. Polis görenin ahlaka aykırı hareketleri olabilir ve bu dönemde bunun farkında olabilir. Ahlaki kurallara uymayan kişi çevresi tarafından ayıplanacaktır ve dışlanacaktır. Bu dönemde davranışları sorgulamak gerekir. Ahlak dışı hareketler varsa bırakılmalıdır.

Rüyada Polisle Konuşmak

Tartışma olarak da yorumlanır. Kişi yakınındaki biriyle tartışma yaşayabilir. Yakınında biri onu kızdırabilir ya da siz bir yakınınızı kızdırabilirsiniz. Çok polis ise, kişi birkaç kişiyle tartışma yaşayabilir demektir. Bu dönemde çevrenizdekilere karşı daha ılımlı ve sakin davranmalısınız. Yapacağınız fevri bir hareket tüm yakınınızı etkileyebilir.

Rüyada Polisle Tartışmak

İşlerinizde olacak aksaklıklar anlamına gelir. İşlerinizi bu dönemde daha dikkatli yapmalısınız. Kişi güvenlik konusuna çok dikkat etmelidir. İşlerinizin güvenliği çok önemli. İş yeriniz ve işleriniz bu dönemde gündeminizde olsun ve bu konularda temkinli olun.

Ayrıca kişi, kendini güvende hissetmek isteyeceği bir dönemin içine girecektir. Aynı zamanda bu rüya içinizde bulunan bir duygusal karmaşanın da göstergesi olabilir. Kimi zaman da kişi, kendisini ve sevdiklerini daha çok korumak istediği bir dönemin içine girebilir demektir.

Rüyada polis görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status