Rüyada Otobüs Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada otobüs görmek, uzun bir yolculuk olarak yorumlanır. Uzun zamandır görmediğiniz bir tanıdığınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ertelediğiniz bir tatil planınız olabilir. Kişi yakın zamanda yolculuğa çıkacaktır. Yurt dışında tatil yapma planı yapan kişi bu dönemde bu tatili gerçekleştirebilir. Yolculukların söz konusu olacağı bir dönem içerisine gireceğinize işarettir.

Rüyada Otobüse Binmek

Kalabalık ortam olarak yorumlanır. Kalabalık bir otobüse bindiyseniz kalabalık bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu toplantı işle alakalı olabileceği gibi başka nedenler için olabilir. Yakınınızın bir düğününe, nişanına gidebilirsiniz. Bir arkadaşınızın kız isteme merasimine eşlik edebilirsiniz. Çok kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Bu bir asker eğlencesi de olabilir. Cenaze için de taziye ziyaretleri yapabilirsiniz.

Rüyada Otobüsü Kaçırmak

Devlet işleri olarak yorumlanır. Kişi devlet işleriyle ilgili işlerini bitirecek demektir. Uzun dönemdir  devlet işleriyle uğraşan kişi bu dönemde artık devlet işlerini tamamlayacaklardır. Eğer eğitim yapan biriyseniz eğitim süreciniz bitecektir ve diplomanızı alacaksınız. Aynı zamanda kişi, hayatında karşısına çıkacak büyük fırsatları kaçırabilir ve yaşamı ıskalayabilir.

Bu rüyayı gören bir kişi, günlük hayatında sürekli bir koşuşturma içindedir. Otobüsün yandığını ya da devrildiğini gören bir kişi ise, uzun bir süre çabaladığı ve uğraştığı bir işin başarısız olduğunu gösterir. Bu rüya aslında sizden ilgi görmek isteyen kişilerin olduğunun da göstergesidir.

Rüyada otobüs görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status