Rüyada Olta Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada olta görmek, hileye başvurma olarak yorumlanır. Rüyada olta gören kişi bir hile yapacaktır yada bir hileye maruz kalacaktır.

Yaptığınız işte hesaplamalarda bir hile yapabilirsiniz. Aldığınız malları daha az yada daha fazla gösterebilirsiniz. Eğer rüyayı gören kişi öğrenciyse girdiği sınavda kopya çekebilir ya da bir arkadaşına kopya verebilir. İş ortamında ufak tefek hilelere baş vurulabilir.

Rüyada Oltayla Balık Tutmak

Büyük fırsatlar olarak yorumlanır. Eğer geçemediğin bir sınav varsa onun için yeniden bir sınav düzenlenebilir ya da bütünlemeye girebilirsin. Kaçırdığın bir konsere yeniden gitme fırsatı yakalayabilirsin. Dargın olduğun sevgilin sana bir kere daha şans verebilir. Fırsatların söz konusu olduğu bir dönem.

Rüyada Olta Atmak

Hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır. Kişi hayırlı kısmetle karşılaşır. Rüyayı gören bekarsa hayırlı bir kısmet bulabilir. Evlenmeyi düşünebilir ya da evleneceği kişiyi bulabilir. Beklenen bir iş teklifi varsa bu dönemde iş teklifleri ve iş kabulleri olabilir.

Kişi umduğundan daha çok sevineceği bir kısmetle karşılaşacaktır. Aynı zamanda kişi, yeni fırsatlar yakalayabilir ve yeni atılımlar içine girebilir. Kişi, kolay yoldan para kazanmak için bir yol arayacak ve bu nedenle haram mala el uzatabilecek demektir. Bu rüya, dikkatli adımlar atmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada olta görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status