Rüyada Öküz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada öküz görmek, devlet işleriyle ilgili konular olarak yorumlanır. Yeni bir okula yazılabilir. Yeni bir kursa başlanabilir.

Devlet kurumlarına işle alakalı başvurular yapılabilir. Sınava girilebilir. Ev değişikliğinden dolayı su, elektrik kaydı yaptırılabilir. Öküz gören kişi evraklarla devlet kurumlarına gidecektir. Bol bol evrak dönemi denilebilir. Okula kayıt olmak da bu işler arasına sayılabilir.

İş hayatındaki gelişmeler düzene girecek ve bu düzen sonrası bulunduğu pozisyonundan daha yüksek mevkilere getirilecektir. Bu mevkiler sonucu maaşın da ciddi artış olacaktır. Bu durum rüya sahibinin maddi açıdan da yükseleceğini göstermektedir.

Ticarete atılmayı düşünüyor ise kendisine gelecek olan yardımları kabul etmesi gerekmektedir. Aile hayatında yapacağı konuşmayı simgeler. Bu konuşma sonrası başka bir yere taşınması gerekebilir. Bu taşınmanın aile arasında bir huzursuzluğa yol açacağı anlamını çıkarabilir.

Ancak yeni taşınılan yerdeki insanların rüya sahibine olan yaklaşımlar buna engel olacaktır. Çok çabuk bir şekilde aralarına kabul edileceklerdir. Bu kabul ediliş sonrası yeni yere alışmaları kısa sürecektir.

Rüyada Öküz Boynuzu Görmek

Üzüntü keder anlamına gelir. Kişi ailesiyle ilgili konularda üzüntü yaşayabilir. Aileden biri küçük bir rahatsızlık geçirebilir. Aile bireyinden bir tanesi üzüntü yaşayabilir ve bu tüm aileyi etkileyebilir. Aileden birinin çok istediği bir olay olumsuzlukla  sonuçlanabilir.

Rüyada Hasta Öküz Görmek

Biraz hastalık dönemi olarak yorumlanır. Kişi bazı rahatsızlıklarla uğraşabilir anlamına gelir. Uzun zamandır çektiği sıkıntılar bugün ortaya çıkabilir. Doktora gitmeyi ihmal eden kişiler doktora gidebilir. Sağlıklı ilgili konularda  yoğunlaşmak gerekir. Sağlık her şeyden önemlidir, ihmal etmemek gerekir. Kendini güçlü hissedeceği bir dönemin içine girecektir. Aynı zamanda kişi, sıkıntı yaşayacağı bir dönemin içine girebilir, iş hayatında kaba ve anlayışsız kişiler ile karşılaşabilir. Bu yüzden kişinin etrafındakilere dikkat etmesi gerekir.

Rüyada öküz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status